Galerii baar

Linna tuntuim kohtumispaik, Galerii baar, asub Hotell Palace 1. korrusel.

Olete lahkelt oodatud Hotell Palace Galerii baari järgnevatel kellaagadel:

Esmaspäev – Pühapäev 12:00 – 23:00,
köök on avatud kuni 21:00

Galerii baari menüüst leiab igaüks endale meelepäraseid sööke ja jooke.

Hotell Palace kõige väiksemate külaliste jaoks oleme koostanud spetsiaalse lastemenüü ning saadaval on ka pitsamenüü. Pitsa valmib professionaalses Morello Forni pitsaahjus ning ideaalselt sobib nii kiireks lõunaks kui mõnusaks õhtuseks suutäieks.

 

Ootame Teid ka ärilõunale restoranis Konrad!

Esmaspäevast reedeni 12:00-15:00.

Koosolekud ja üritused

Valgusküllane Galerii mahutab kuni 80 inimest ja on oma nime saanud seintel rippuvate arvukate Konrad Mägi maalide reproduktsioonide järgi.

Galeriis pakume konverentsitoitlustust ja seltskondadele lõuna- ja õhtusööke.

Galerii saalis on eraldi privaatruum, kus on võimalik pidada hommikusöögiseminari, samuti nõupidamisi ning privaatseid lõuna- ja õhtusööke kuni 18 külalisele.

Tutvuge ka meie ärihommikusöögi pakkumisega.

Korporatiivürituste korraldamiseks sobib suurepäraselt hotelli konverentsisaal Mühlberg.

Konrad Vilhelm Mägi

(01.11.1878 – 15.08.1925)

Konrad Mäge võib pidada eesti kunsti imeks. Talle oli loominguaega antud ligikaudu 18 aastat, mille järel võis tema pärandi hulka arvata vähemalt 400 maali. Tuntud on ta ka kui üks kunstiühingu Pallas asutajaid. Teda on ärgitanud stiilimuutustele matkad ja erinevad elukohad, kuid tihti on kunstnik ühendanud uueks veenvaks tervikuks mitmeid ajas ja ruumis kaugeid algeid. Mäe jaoks ei olnud kunst mitte jäljendus, vaid alati eneseväljendus, eneseteostus ja uue maailma loomine vastavalt välisilmast tekkinud muljetele. Kogu tema loomingus helises kaasa tema kaasaegne kunstiareng, kuid seda täiesti isikupärases käsituses. Ligikaudu paarikümne aasta jooksul oli Konrad Mägi olnud üks kõige populaarsematest eesti kunstnikest.

Konrad Mägi peetakse sageli Eesti kunstiajaloo olulisimaks maalikunstnikuks.

Sai alghariduse Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskoolis, seejärel õppis St. Peterburis Stieglitzi kunstikoolis. Läks 1906. aastal Soome, kus lõi Ahvenamaal oma esimesed maastikumaalid. Aasta hiljem kolis Konrad Mägi Pariisi, et õppida Académie Colarossi ja La Grande Chaumiére’i vabaakadeemias. Elas 1908-1910 Norras ja 1910-1912 jälle Pariisis, kus täiendas end Académie Russe’is. Naasis seejärel kodumaale kus tegutses peamiselt Tartus kuid suviti maalis Saaremaal, Võrumaal ja Viljandimaal. Tartus asutas Mägi ka kunstikooli “Pallas”, millest kujunes kasvulava kümnete kunstnike jaoks,  olles ühtlasi selle esimeseks juhatajaks. 1920ndate algul reisis Mägi Berliini kaudu Itaaliasse (töötas Capri saarel, Roomas ja Veneetsias), kuid tema varane lahkumine lõpetas intensiivse, viljaka ning vaheldusrikka kunstnikukarjääri.

Restoran Konrad

Ootame Teid ärilõunale restoranis Konrad!

Esmaspäevast reedeni 12:00-15:00.

 

Õhtuti ja nädalavahetustel on restoran Konrad ajutiselt avatud vaid ettetellimisel. Kõik sündmused on väga oodatud!

Broneerimiseks ning lisainfo saamiseks võtke ühendust meie restoraniga aadressil konrad@palacehotel.ee

Konrad pakub oma külalistele seda, millest ka ise lugu peab.

Talle meeldib kvaliteetsest toorainest klassikaline Euroopa köök, mis ka moodsas võtmes pakutuna peab olema lihtne. Lihtne mitte valmistusviisis, vaid just ülesehituses ja maitsete mõistetavuses. Konrad soovib, et külalised mõistaks, mida nad söövad.

Kontaktid

Vabaduse väljak 3,
10141 Tallinn

T: +372 680 6655

konrad@palacehotel.ee

 

Galerii Baar

Galerii baar on avatud järgnevatel kellaaegadel:

Esmaspäev – Pühapäev 12:00 – 21:00,
köök on avatud kuni 21:00

 

Restoran Konrad

RESTORAN KONRAD ON AJUTISELT AVATUD VAID ETTETELLIMISEL.

 

3D Tour / Video Konradist

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun