Info
Restoran

Kuhu minna lastega Tallinnas?

Tallinnas ja selle lähiümbruses on palju ajaveetmiskohti lastega peredele. Ka enamikes toitlustusasutustes on laste peale mõeldud – olemas on lastetoolid, lastemenüüd, mõningates kohtades ka mähkimislauad ja mängunurgad. Kõikides suuremates kaubanduskeskustes on olemas ema ja lapse tuba ning laste mängunurgad.

Kui te ei tea, kuhu minna lastega Tallinnas, siit lehelt leiate mõned ideed, kuidas veeta kvaliteetaega oma perega.

Tallinna Loomaias saab perega sisustada terve päeva. Suvel avatud Laste Loomaaias saavad lapsed uudistada lemmikloomi või sööta ja patsutada kääbuskitsi. Privaatsetes lehtlates ja piknikuplatsidel on võimalik pidada perega piknikku.

Samasse kanti jääb ka Eesti Vabaõhumuuseum, mis pakub võimalust tutvuda Eesti 18.-20. sajandi talueluga. Erinevates töötubades saavad külastajad ka ise talutöödele käed külge panna ja midagi meisterdada.

Vanalinna südames asuvas Eesti Nukuteatris saab vaadata nii etendusi kui külastada Nukumuuseumi. Tallinnas asuvad ka Lastemuuseum, kus kahel korrusel on võimalik näha mänguasju, mille vanus ulatub keskajast tänapäevani ja Miia Milla Manda muuseum kus ei hakka ühelgi lapsel kohe kindlasti igav. Kõikidele maiasmokkadele on ideeaalseks külastuspaigaks Kalevi Martispanimuuseum.

Kui Sul on tund-poolteist aega ja soovid tutvuda Eesti looga, siis külasta Toompea jalamil asuvat okupatsioonide ja vabaduse muuseumit Vabamu. See on kaasav muuseum eestlaste lähiajaloost, inimlikest väärtustest ning Sinu rollist vabaduse hoidmisel, kus räägitakse mõtlemapaneval viisil lihtsate inimeste liigutavaid lugusid. Muuseumi uhiuus ja kaasaegne püsinäitus pakub tegevust ja mõtteainet igas vanuses inimestele.

Aktiivset ajaveetmisvõimalust suveperioodi pakub Tallinnast 25 km kaugusel asuv Vembu-Tembumaa, mis pakub küllaga tegemist tervele perele – lõbustuspargis on kartautod, ATV-rada ning basseinid.

10 minuti autosõidu kaugusel ootab teid Skypark batuudikeskus.

Nõmme Seikluspark äratab lapsemeelsuse! Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused pakuvad uskumatuid elamusi! Uute kõrguste vallutamine, köitel rippumine, võrkudesse hüppamine, pikad liud maa ja taeva vahel!

Loodame et leiate ülaltoodud loetelust endale meelepäraseid perega ajaveetmisvõimalusi. Lisaküsimuste puhul pöörduge palun meie vastuvõtuteenindajate poole.

Broneeri hotell Tallinnas »

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun