Parima hinna garantii

TallinnHotels.ee parima hinna garantii

Soovime Teile tagada soodsaima hinnaga majutuse. Juhul, kui leiate peale broneeringu tegemist sama hotellitoa internetist samadel tingimustel kuid soodsama hinna eest, pakume teile broneeritud hotellitoa 10% soodsamalt, kui leitud veebilehel. Palun võtke meiega ühendust hiljemalt 24 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist.

Garantii tingimused

  • Palume taotlus esitada e-maili teel tallinnhotels@tallinnhotels.ee hiljemalt 24 tunni jooksul pärast hotellitoa broneerimist meie kodulehel. Taotlus rakendub broneeringutele vähemalt 72 tundi enne saabumise kuupäeva. Teie e-mail peab sisaldama järgmist informatsiooni: teie nimi, broneeringu number ja vastav töötav link, kust leidsite odavama pakkumise. Arvesse ei võeta e-maile, mis ei sisalda vajalikku või korrektset informatsiooni.
  • Garantii kehtib vaid juhul, kui te leiate internetist madalama hinnaga pakkumise samale toatüübile samade saabumise ja lahkumise kuupäevadega ning samadel broneerimise tingimustel nagu tuba, mille te reserveerisite www.tallinnhotels.ee kaudu. See madalam hind peab olema saadaval kui TallinnHotels kontrollib antud veebilehte. Arvuti ekraanist tehtud pilti (screen shot) tõestusmaterjalina arvesse ei võeta.
  • Odavaima hinna garantii ei kehti juhul kui te olete hotelli broneeringut tehes kasutanud erinevaid soodustusi või allahindlusi, mis kehtivad püsiklientidele ning kliendikaardi omanikele või mis on kehtivad erinevate kampaaniate raames.
  • Madalam hind peab olema toodud samas valuutas.
  • Juhul kui Teie taotlus on õiguspärane, pakub TallinnHotels Teile lisasoodustust 10% hinnast, mis toodud teisel veebilehel juhul, kui teie broneering www.tallinnhotels.ee kaudu on kehtiv.
  • Juhul kui teie taotlust ei täideta või see ei ole kooskõlas meie odavaima hinna garantii poliitikaga, siis kehtivad teile kõik tavalised broneeringu tegemise tingimused, sealhulgas õigus broneering tühistada.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun